Apie mus - kokybiško aliejaus gerbėjus

Kartais sunku suprasti ir paaiškinti, kodėl būtent Graikija įtraukė mus į savo kerintį pasaulį. Nenuilstamas domėjimasis graikų kultūra, mitais, istorija, nuoširdus bendravimas, tradicinė maisto kultūra, natūralumas ir paprastumas tarsi magnetas traukė į Kretos salą. Kaskart sugrįžus iš šios saulėtos salos, parsiveždavome dalelę jos ir į Lietuvą. Savo mintyse saugojome šiltus prisiminimus, o lagaminuose talpindavome to krašto gėrybes. Išlepinti kokybiško Kretos alyvuogių aliejus skonio ir kitų produktų iš alyvuogių įvairovės, pradėjome labai atidžiai domėtis, kokios kokybės produktą galime nusipirkti Lietuvoje. Pasiūla tikrai nenudžiugino.

Atsiradęs didžiulis kokybiško alyvuogių aliejaus bei kitų natūralių produktų poreikis, paskatino visu tuo pasidalinti Lietuvoje ir pasiūlyti platesniam žmonių ratui.   Šiandien galime pasiūlyti itin aukštos kokybės ir apdovanojimų pelniusius produktus tiesiai iš Kretos šeimos ūkių. Ateityje siūlomą asortimentą plėsime ir galėsite pasimėgauti įvairesniais Graikijos skoniais. Alyvuogės ir iš jų spaustas aliejus – vienas iš vertingiausių maisto produktų, kuriame gausu vitaminų ir mineralų. Kasdien vartodami patiekalus pagamintus su alyvuogių aliejumi ir alyvuogėmis, galite papildyti organizmą natūraliais vitaminais.

Kretos produktai

„Physis of Crete“ ir „Grelia” – tai šeimos ūkių verslai, gaminantys ir ruošiantys išskirtinės kokybės naminį alyvuogių aliejų, tokį, koks yra kiekvienuose Kretos namuose. Aukščiausios kokybės šalto spaudimo alyvuogių aliejus ir alyvuogių produktai -geriausia ką mums gali pasiūlyti Kretos žemė. Alyvuogių aliejus išgaunamas tik iš Kretoje užaugintų alyvuogių.

Kretos sala, Graikija - kretosproduktai.lt
Pirkinių krepšelis